Ткано-декоративна серветка-рушник з торками на святковий кошик
-
універсальна серветка-рушник для святкових подій (освячення кошика на Великдень, Спаса, а також прекрасний елемент декору для дому)
-
базовий колір серветки лляний беж;
-
розмір серветки300*430(розмір без торок);
-
також до даної серветки в пару можна придбати серветку розміром 240*240 на малий дитячий кошик (за даним посиланням)
Також в нашому інтернет-магазині http://handmadetios.com.ua
ви маєте можливість придбати високоякісний етнічні речі ручної роботи,
а також замовити вишиванку ручної роботи під індивідуальне замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Тканина |
| Тип | Серветка великодня |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | Мереживо |
| Стан | Нове |
| Принти, візерунки | Етнічні |
| Основа | Без основи |
| Тип виробу | Серветка |
| Бавовна | 50 % |
| Полиэстер | 15 % |
| Машинне прання | Да |
| Подарункове паковання | Немає |
| Загальна кількість предметів | 1 |
| Форма скатертини | Прямокутна |
| Довжина серветки | 43 см |
| Ширина серветки | 30 см |
| Лен | 3 % |
| Акрил | 32 % |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴






