
Вишитий обрядовий рушник ручної роботи
960 ₴
- Готово к отправке
- Код: Арт-124р
+380 (93) 526-09-60
Тетянавозврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Українські обрядові рушники – це могутні обереги, стильний декор для дому чи закладу в українському стилі, обов’язкові елементи для проведення церемоній вінчання, хрестин. Раніше в народі казали, що будинок без рушника, ніби родина без дітей. Рушники з вишивкою створюють особливий настрій, атмосферу затишку і домашнього тепла.
-
обрядовий рушник для вінчання, під коровай, для сватів, на хрестини та для інших святкових чи урочистих подій;
-
колір рушника білий;
-
розмір рушника 330*2000;
-
колір вишивки - шляхетний синьо-блакитний (близький до кобальтового);
-
ручна вишивка технікою "низь"
- у даному виконанні по орнаменту є можливість також підібрати набір малих рушників для ікон
Також в нашому інтернет-магазині http://handmadetios.com.ua
ви маєте можливість придбати високоякісний етнічні речі ручної роботи,
а також замовити вишиванку ручної роботи під індивідуальне замовлення!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип рушника | Ручная вышивка |
| Назначение | Для гостей |
| Тип ткани | Канва |
| Ширина | 33 см |
| Длина | 200 см |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Материал | Ткань |
| Тип | ранер |
| Принты, узоры | Орнамент |
| Основа | Без основы |
| Тип изделия | Рушник |
| Полиэстер | 100 % |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Общее количество предметов | 1 |
| Длина дорожки | 200 см |
| Ширина дорожки | 33 см |
| Тематика вышивки | Орнамент |
Информация для заказа
- Цена: 960 ₴


