
Набір вишитих невеликих рушників ручної роботи з орнаментом винограду та жолудів
1 000 ₴
- Готово к отправке
- Код: Арт-123р
+380 (93) 526-09-60
Тетянавозврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Українські обрядові рушники – це могутні обереги, стильний декор для дому чи закладу в українському стилі, обов’язкові елементи для проведення церемоній вінчання, хрестин. Раніше в народі казали, що будинок без рушника, ніби родина без дітей. Рушники з вишивкою створюють особливий настрій, атмосферу затишку і домашнього тепла.
-
невеликі вишиті рушники для ікон, образів, святкових чи урочистих подій;
-
колір рушників білий
-
розмір рушників 23*140
-
кількість у наборі 2шт
-
колір вишивки - вишивка акриловими червоними, зеленими та чорними нитками
-
ручна вишивка хрестиком
Також в нашому інтернет-магазині http://handmadetios.com.ua
ви маєте можливість придбати високоякісний етнічні речі ручної роботи,
а також замовити вишиванку ручної роботи під індивідуальне замовлення!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип ткани | Канва |
| Ширина | 23 см |
| Длина | 140 см |
| Страна производитель | Украина |
| Основные атрибуты | |
| Тематика вышивки | Орнамент |
| Цвет | Белый |
| Тип изделия | Рушник |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Материал | Ткань |
| Тип | ранер |
| Принты, узоры | Орнамент |
| Основа | Без основы |
| Хлопок | 35 % |
| Полиэстер | 65 % |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Общее количество предметов | 2 |
| Длина дорожки | 140 см |
| Ширина дорожки | 25 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 000 ₴



