
Вишита серветка ручної роботи на панамі розміром 320*500
400 ₴
- Готово к отправке
- Код: Арт-097Ск
+380 (93) 526-09-60
Тетянавозврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вишита серветка ручної роботи на панамі розміром 320*500
Якщо ви обираєте подарунок на день народження для файної української ґаздині, на сімейний ювілей, входини чи презент для іноземної сім'ї, тоді вишита скатертина чи серветка - безпрограшний варіант. Це водночас цікаво та практично.
Робота виконана різними техніками вишивання: низь, солов'їні вічка, мережка - шовковими нитками, які надають скатертині святковості та панськовитості.
- розмір серветки 320*500;
- колір серветки білий;
- вишивка шовком білого, коричневого та золотистих кольорів;
- техніки вишивки: лічильна гладь, косий хрестик, солов'їні вічка, мережка вісімка, підгин мережкою прутиком;
- серветка повністю ручної роботи без машинних швів
- в даному виконанні є велика скатертина 1450*2200, мала квадратна 650*650, прямокутна скатертина 1450*1450, серветка-ранер 650*1300 та серветка на великодній кошик
Також в нашому
інтернет-магазині
http://handmadetios.com.ua
ви маєте можливість придбати високоякісний етнічні речі ручної роботи,
а також замовити вишиванку ручної роботи під індивідуальне замовлення!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип изделия | Салфетка |
| Общее количество предметов | 1 |
| Форма скатерти | Прямоугольная |
| Материал | Полиэстер |
| Основа | Без основы |
| Цвет | Белый |
| Отделка и украшения | Ручная вышивка |
| Принты, узоры | Орнамент |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Машинная стирка | Да |
| Производитель | Ручная Работа |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Размеры скатерти | |
| Длина скатерти | 130 см |
| Ширина скатерти | 65 см |
| Размеры салфетки | |
| Длина салфетки | 50 см |
| Ширина салфетки | 32 см |
| Состав материала | |
| Полиэстер | 100 % |
Информация для заказа
- Цена: 400 ₴


