Вишитий рушник ручної роботи з калиною та дубовим листям
Вишиті грона калини та дубового листя є фаворитними символами на українських обрядових рушниках. Рушник із даною вишивкою замовляють на весілля для молодят під ноги, для старостів, їх часто можна зустріти на плечах випускників шкіл під час останніх дзвоників, та інших українських традиційних святкувань
Вишивка дубового листя на рушниках - це частина традиційної української вишивки, яка має глибоке символічне значення та підкреслює важливість дуба як символу сили та мужності.
Вишивка калини на рушниках символізує силу крові, дерево роду, зв'язок між поколіннями та гордість за предків. Калинові ягоди, зокрема, втілюють дівочу чистоту та символ дітородіння.
-
колір рушника білий
-
розмір рушника 340*2000
-
колір вишивки - вишивка акриловими нитками червоного, вишневого, зеленого та коричневих кольорів;
-
ручна вишивка технікою "косий хрестик"
Також в нашому інтернет-магазині http://handmadetios.com.ua
ви маєте можливість придбати високоякісний етнічні речі ручної роботи,
а також замовити вишиванку ручної роботи під індивідуальне замовлення!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип рушника | Ручная вышивка |
| Назначение | Для гостей |
| Тип ткани | Канва |
| Ширина | 34 см |
| Длина | 200 см |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | ранер |
| Принты, узоры | Орнамент |
| Основа | Без основы |
| Полиэстер | 100 % |
| Машинная стирка | Да |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Общее количество предметов | 1 |
| Длина дорожки | 200 см |
| Ширина дорожки | 34 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 320 ₴




