Українські обрядові рушники – це могутні обереги, стильний декор для дому чи закладу в українському стилі, обов’язкові елементи для проведення церемоній вінчання, хрестин. Раніше в народі казали, що будинок без рушника, ніби родина без дітей. Рушники з вишивкою створюють особливий настрій, атмосферу затишку і домашнього тепла.
-
невеликі вишиті рушники для ікон, образів, святкових чи урочистих подій;
-
колір рушників білий
-
розмір рушників 24*140
-
кількість у наборі 2шт
-
колір вишивки - вишивка акриловими нитками кольору темної вишні
-
ручна вишивка технікою "низь"
- в даному стилі є можливість придбати великий рушник для старостів чи під коровай
Також в нашому інтернет-магазині http://handmadetios.com.ua
ви маєте можливість придбати високоякісний етнічні речі ручної роботи,
а також замовити вишиванку ручної роботи під індивідуальне замовлення!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип ткани | Канва |
| Ширина | 24 см |
| Длина | 140 см |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Принты, узоры | Орнамент |
| Основа | Без основы |
| Материал | Ткань |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Общее количество предметов | 2 |
| Хлопок | 35 % |
| Полиэстер | 65 % |
| Длина дорожки | 140 см |
| Ширина дорожки | 24 см |
| Тип | ранер |
| Основные атрибуты | |
| Тип изделия | Рушник |
| Цвет | Белый |
| Тематика вышивки | Орнамент |
Информация для заказа
- Цена: 860 ₴



