Ткано-декоративна серветка-рушник з торками на святковий кошик
-
універсальна серветка-рушник для святкових подій (освячення кошика на Великдень, Спаса, а також прекрасний елемент декору для дому)
-
базовий колір серветки білий;
-
розмір серветки 350*480(розмір без торок);
-
також до даної серветки в пару можна придбати серветку розміром 290*290 на малий дитячий кошик (за даним посиланням) та серветку розміром 290*530 на середній кошик (за даним посиланням)
Також в нашому інтернет-магазині http://handmadetios.com.ua
ви маєте можливість придбати високоякісний етнічні речі ручної роботи,
а також замовити вишиванку ручної роботи під індивідуальне замовлення!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Бежевый |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Ткань |
| Тип | Салфетка пасхальная |
| Ширина | 350 мм |
| Длина | 480 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Отделка и украшения | Кружева |
| Состояние | Новое |
| Принты, узоры | Этнические |
| Основа | Без основы |
| Тип изделия | Салфетка |
| Хлопок | 21 % |
| Полиэстер | 44 % |
| Машинная стирка | Да |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Общее количество предметов | 1 |
| Форма скатерти | Прямоугольная |
| Длина салфетки | 48 см |
| Ширина салфетки | 35 см |
| Акрил | 35 % |
Информация для заказа
- Цена: 220 ₴






