
Ткано-декоративна серветка-рушник з торками на святковий кошик
170 ₴
- Готово к отправке
- Код: Арт-063мал
+380 (93) 526-09-60
Тетянавозврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ткано-декоративна серветка-рушник з торками на святковий кошик
-
універсальна серветка-рушник для святкових подій (освячення кошика на Великдень, Спаса, а також прекрасний елемент декору для дому)
-
базовий колір серветки білий;
-
розмір серветки 290*290(розмір без торок);
-
також до даної серветки в пару можна придбати серветку розміром 350*480на малий дитячий кошик (за даним посиланням)
Також в нашому інтернет-магазині http://handmadetios.com.ua
ви маєте можливість придбати високоякісний етнічні речі ручної роботи,
а також замовити вишиванку ручної роботи під індивідуальне замовлення!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Бежевый |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Ткань |
| Тип | Салфетка пасхальная |
| Ширина | 290 мм |
| Длина | 290 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип изделия | Салфетка |
| Общее количество предметов | 1 |
| Форма скатерти | Прямоугольная |
| Основа | Без основы |
| Отделка и украшения | Кружева |
| Принты, узоры | Этнические |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Машинная стирка | Да |
| Состояние | Новое |
| Длина салфетки | 29 см |
| Ширина салфетки | 29 см |
| Хлопок | 50 % |
| Полиэстер | 15 % |
| Лен | 3 % |
| Акрил | 32 % |
Информация для заказа
- Цена: 170 ₴





