Вишита серветка-рушник на великодній кошик (ручна вишивка)
-
колір серветки сірий лляний із вишивкою рожевим та шовком кольору бордо;
-
серветка гармонійно прикрашена атласними стрічками в тон вишивки;
-
розмір серветки 330*450(розмір без торок).
Також в нашому інтернет-магазині http://handmadetios.com.ua
ви маєте можливість придбати високоякісний етнічні речі ручної роботи,
а також замовити вишиванку ручної роботи під індивідуальне замовлення!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ручная Работа |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Ткань |
| Тип | Салфетка пасхальная |
| Ширина | 330 мм |
| Длина | 450 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип изделия | Салфетка |
| Общее количество предметов | 1 |
| Форма скатерти | Прямоугольная |
| Основа | Без основы |
| Отделка и украшения | Ленты, Ручная вышивка |
| Принты, узоры | Этнические |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Машинная стирка | Да |
| Состояние | Новое |
| Длина салфетки | 45 см |
| Ширина салфетки | 33 см |
| Хлопок | 30 % |
| Полиэстер | 50 % |
| Лен | 20 % |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 410 ₴




