Ткано-декоративна серветка-рушник з торками на малий святковий кошик
-
універсальна серветка-рушник для святкових подій (освячення кошика на Великдень, Спаса, а також прекрасний елемент декору для дому)
-
базовий колір серветки лляний беж;
-
розмір серветки 350*350(розмір без торок);
-
також до даної серветки в пару можна придбати серветку розміром 350*580 на великий кошик (за даним посиланням)
Також в нашому інтернет-магазині http://handmadetios.com.ua
ви маєте можливість придбати високоякісний етнічні речі ручної роботи,
а також замовити вишиванку ручної роботи під індивідуальне замовлення!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Бежевый |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Ткань |
| Тип | Салфетка пасхальная |
| Ширина | 400 мм |
| Длина | 580 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип изделия | Салфетка |
| Общее количество предметов | 1 |
| Форма скатерти | Прямоугольная |
| Основа | Без основы |
| Отделка и украшения | Кружева |
| Принты, узоры | Этнические |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Машинная стирка | Да |
| Состояние | Новое |
| Длина салфетки | 35 см |
| Ширина салфетки | 35 см |
| Хлопок | 22 % |
| Полиэстер | 40 % |
| Лен | 5 % |
| Акрил | 33 % |
Информация для заказа
- Цена: 160 ₴




