
Заготовка - канва для вишивання обрядового рушника 240*1400
110 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: Арт-050
+380 (93) 526-09-60
Тетянавозврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Заготовка - канва для вишивання обрядового рушника 240*1400
-
колір заготовки для рушника білий;
-
краї рушника оброблені машинною строчкою;
-
розмір рушника 240*1400 (включно із торками);
-
найкраще підійде для вишивки ручними техніками.
Також в нашому інтернетт-магазині http://handmadetios.com.ua
ви маєте можливість придбати високоякісний етнічні речі ручної роботи,
а також замовити вишиванку ручної роботи під індивідуальне замовлення!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Общее количество предметов | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Основа | Без основы |
| Цвет | Белый |
| Принты, узоры | Орнамент |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Машинная стирка | Да |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Размеры дорожки | |
| Длина дорожки | 140 см |
| Ширина дорожки | 24 см |
| Состав материала | |
| Полиэстер | 100 % |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип канвы/ткани | Канва однотонная |
| Count | 14 |
| Основные атрибуты | |
| Тематика вышивки | Орнамент |
| Ширина | 240 мм |
| Длина | 1400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 110 ₴




