
Ткано-лляний набір до святкового столу "Магія Різдва" ранер-доріжка 350*1500(1шт) та серветки 350*350(6шт)
1 065 ₴
- Под заказ
- Код: Арт-048
Отправка с 24 мая 2026+380 (93) 526-09-60
Тетянавозврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ткано-лляний набір до святкового столу "Магія Різдва" ранер-доріжка 350*1500(1шт) та серветки 350*350(6шт)
Якщо ви ще не обрали подарунок на день народження для файної української ґаздині, на сімейний ювілей, входини чи презент для іноземної сім'ї, тоді гарна українська скатертина - безпрограшний варіант. Це водночас цікаво та практично.
Колір тканини даного набору сірий беж(близький до лляного), у якому переплітаються сірі та молочні нитки, створюючи суперечливий колір для очей (для когось це сірий колір, для інших кава з молоком). Все залежить від палітри ниток якими вишита скатертина та серветки.
-
розмір доріжки - 350*1500
-
розмір серветок 350*350
-
колір тканини - сірий беж(лляний)
-
кольорова палітра скатертини - червона-зелена-жовта
-
краї доріжки та серветок оздоблені делікатним бавовняним мереживом
Також в нашому інтернет-магазині http://handmadetios.com.ua
ви маєте можливість придбати високоякісний етнічні речі ручної роботи,
а також замовити вишиванку ручної роботи під індивідуальне замовлення!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип изделия | Комплект столового белья |
| Общее количество предметов | 7 |
| Форма скатерти | Прямоугольная |
| Количество салфеток | 6 шт |
| Материал | Лен |
| Основа | Без основы |
| Цвет | Серый |
| Отделка и украшения | Кружева, Машинная вышивка |
| Принты, узоры | Этнические |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Машинная стирка | Да |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Размеры салфетки | |
| Длина салфетки | 35 см |
| Ширина салфетки | 35 см |
| Размеры дорожки | |
| Длина дорожки | 150 см |
| Ширина дорожки | 35 см |
| Состав материала | |
| Хлопок | 15 % |
| Полиэстер | 56 % |
| Лен | 11 % |
| Акрил | 18 % |
Информация для заказа
- Цена: 1 065 ₴




