
Торбинка для покупок (шопер) з ручною вишивкою "Україна вишивана"розміром 400*330
600 ₴
- Готово к отправке
- Код: Арт-004_Т
+380 (93) 526-09-60
Тетянавозврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Торбинка для покупок (шопер) з ручною вишивкою стане елегантним доповненням жіночого гардеробу.
Елегантна тканинна сумка для покупок також є хорошою заміною поліетиленовим, незручним та безформним поліетиленовим пакетам.
А для поціновувачів природніх матеріалів це додатковий плюс, щоб придбати для себе чи в подарунок для близької людини таку торбинку.
Характеристики даної торбинки:
- розмір(см) - 40*33
- довжина ручок(см) - 33
- Тканина - Бавовна 50% Льон30% Поліестр 20%
- Підкладка - тканина укріплена клєєвим дублерином, що надає торбинці міцтності та триманння форми без наповнення продукцією.
- колір тканини - лляний сірий
інші моделі торбинок у нашому магазині
Також в нашому інтернет- магазині http://handmadetios.com.ua
ви маєте можливість придбати високоякісний етнічний одяг ручної роботи,
чи також замовити вишиванку ручної роботи під індивідуальне замовлення!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ручная Работа |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип ткани | Хлопок |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество отделений | 1 |
| Тип застежки | Без застежки |
| Узоры и принты | Этнические принты |
| Подкладка | Да |
| Длина ручек | 300 мм |
| Максимальный вес | 20 кг |
| Плотность | 204 г/м2 |
| Высота | 400 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глубина | 40 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 600 ₴




