Серветка-рушник на великодній кошик з вишивкою та мереживом
-
колір серветки лляний сірий
-
розмір серветки 400*600
-
форма серветки - овальна
Також в нашому інтернет-магазині http://handmadetios.com.ua
ви маєте можливість придбати високоякісний етнічні речі ручної роботи,
а також замовити вишиванку ручної роботи під індивідуальне замовлення!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Декор пасхальный |
| Длина | 60 см |
| Ширина | 40 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Материал | Ткань |
| Принты, узоры | Цветочные |
| Основа | Без основы |
| Тип изделия | Салфетка |
| Полиэстер | 60 % |
| Машинная стирка | True |
| Подарочная упаковка | False |
| Общее количество предметов | 1 |
| Форма скатерти | Овальная |
| Длина салфетки | 60 см |
| Ширина салфетки | 40 см |
Информация для заказа
- Цена: 310 ₴



