Маленька серветка на великодній кошик з вишивкою та мереживом
-
колір серветки білий
-
розмір серветки 320
-
форма серветки - кругла
Також в нашому інтернет-магазині http://handmadetios.com.ua
ви маєте можливість придбати високоякісний етнічні речі ручної роботи,
а також замовити вишиванку ручної роботи під індивідуальне замовлення!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Материал | Ткань |
| Тип | Салфетка пасхальная |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 40 мм |
| Длина | 60 мм |
| Тип изделия | Салфетка |
| Общее количество предметов | 1 |
| Форма скатерти | Круглая |
| Основа | Без основы |
| Принты, узоры | Этнические |
| Подарочная упаковка | 0 |
| Машинная стирка | 1 |
| Полиэстер | 20 % |
| Лен | 60 % |
| Диаметр салфетки | 32 см |
Информация для заказа
- Цена: 185 ₴


